آموزش کامل بازاریابی به روش اساتید دانشگاه پنسیلوانیا

دانشگاه پنسیلوانیا یکی از معتربرترین دانشگاه ها در زمینه آموزش تجارت و کسب و کار است. در این آموزش سه تن از بهترین اساتید بازاریابی جهان به تدریس بازاریابی می پردازند.

درباره آموزش

آموزش بازاریابی به روش اساتید پنسیلوانیا شامل دو 4 بخش است که این بخش ها عبارتند از:

برندسازی

مشتری مداری

استراتژی های بازاریابی

ارتباطات

بخش برندسازی شامل 9 ویدئو آموزشی است که توسط باربارا کان یکی از اساتید به نام و برجسته در زمینه برندسازی تدریس داده شده است. مجموع این ویدئوهای آموزشی یک ساعت و 23 دقیقه است.

بخش مشتری مداری شامل 15 ویدئوی آموزشی است که توسط پیتر فیدر پروفسور بازاریابی دانشگاه پنیسلوانیا آموزش داده شده است. مجموع این ویدئوهای آموزشی یک ساعت و 44 و دقیقه می باشد.

بخش استراتژی های بازاریابی شامل 11 ویدئو است که توسط پروفسور دیوید بیل استاد دانشگاه پنسیلوانیا آموزش داده شده است. مجموع این ویدئوهای آموزشی 2 ساعت و 12 دقیقه می باشد.

بخش ارتباطات شامل 7 ویدئوی آموزشی است که توسط بارباراکان آموزش داده شده است. مجموع این ویدئوهای آموزشی یک ساعت و 28 دقیقه است.

این محصول آموزشی مناسب چه کسانی است؟

آموزش بازاریابی به روش اساتید دانشگاه پنسیلوانیا یکی از بهترین نمونه های آموزش در زمینه بازاریابی و مارکتینگ است. افرادی که در زمینه بازاریابی مشغول به فعالیت هستند می توانند این آموزش را استفاده کنند. همچنین کسانی که صاحب کسب و کاری هستند و می خواهند بازارایبی کسب و کارشان را خود فرا گرفته و اجرا کنند.

نکته بسیار مهمی که در این آموزش وچود دارد این می باشد که این آموزش کاملاً با آموزش های تئوری محور فرق دارد و به عبارتی تمامی اساتید این آموزش خود مشاور بازاریابی شرکت های بزرگی هستند. بنابراین آموزش های این افراد کاملا بر مبنای عملی است.

همچنین این آموزش برای کسانی که مشغول به تحصیل در زمینه بازاریابی و یا مشغول به تدریس آن هستند، بسیار مناسب می باشد. زیرا با به روزترین مطالب بازاریابی آشنا خواهند شد.

درباره دانشگاه پنسیلوانیا

دانشگاه پنسیلوانیا (به انگلیسی: University of Pennsylvania)، مشهور به یو. پن (UPenn)، دانشگاهی واقع در ایالت پنسیلوانیای آمریکا است. این دانشگاه از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های آمریکا و جهان به حساب می‌آید. این دانشگاه، که در شهر فیلادلفیا قرار دارد، در سال 1740 تأسیس شده و عضو آیوی لیگ است و از لحاظ قدمت چهارمین دانشگاه قدیمی آمریکا محسوب می‌شود. دانشگاه پنسیلوانیا نخستین دانشگاه آمریکایی است که به شکل همزمان رشته‌هایی در مقطع کارشناسی و تحصیلات تکمیلی ارائه کرده‌است. در ده سال اخیر، 9 نفر از استادان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه پنسیلوانیا موفق به کسب جایزه نوبل شده‌اند.

درباره مدرسه کسب و کار وارتون دانشگاه پنسیلوانیا

مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا (به انگلیسی: School of the University of Pennsylvania ) از قدیمی‌ترین و معتبرین مدارس بازرگانی و مدیریت و اقتصاد جهان است.

این مدرسه متعلق به دانشگاه پنسیلوانیا، از دانشگاه‌های خصوصی آیوی لیگ، بوده، و در سال 1881 تأسیس و در شهر فیلادلفیا قرار دارد.

این مؤسسه در خارج از ایالات متحده نیز (همانند دوبی) برنامه‌هایی دارد

پس از این آموزش مهارت های زیر را کسب خواهید کرد

پیاده سازی اصول اساسی و ضروری بازاریابی در کسب و کار و سازمان خود

درک موانع داخلی و خارجی فروش، بازاریابی شرکت و نحوه رفع فلبه بر آن ها

تبدیل سازمان و کسب و کار به یک سازمان مشتری محور

درک چگونگی حل مشکلات مشتریان و کسب رضایت آنها

توسعه محصولات و خدمات فراتر از نیاز مشتریان

تدوین یک برنامه بازاریابی کاربردی، اثر بخش و سودآور

درک رفتار خریدار و فرآیند تصمیم گیری آن

آشنایی با روش های کم هزینه بازاریابی

آشنایی با بازاریابی آنلاین و آفلاین و تفاوت های آنها

و...

 

نکته: ارسال این محصول به سراسر کشور رایگان و تمام هزینه های ارسال آن به عهده ادامه میدم می باشد.

توجه: بعد از خرید محصول دانلودی، لینک های دانلود در پروفایل شما (با همان نام کاربری که آن محصول را خریده اید وارد شوید) در قسمت "سفارشات من" برای همیشه موجود می باشد و می توانید هر زمان که خواستید با استفاده از آنها، فایل مورد نظر را دانلود نمائید.

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان

300,000 تومان

خرید فیزیکی محصول

پربازدترین ها