خوش صحبتی از اصول اساسی جذبه است

خوش صحبتی از اصول اساسی جذبه است

خوش صحبتی از اصول اساسی جذبه است

نسبت جذبه کاملاً توسط شیوه نگاه کردن، گوش کردن و صحبت کردن شما با افراد دیگر تعیین می شود. اما خصوصیت دیگری هم وجود دارد که افراد با جذبه، از آن برخودراند. آنها افراد خوش صحبت بی نظیری هستند. یک شنونده دقیق و صبور بودن عامل اساسی برای جذب کردن است. گوش نواز بودن صحبت ها و آرام صحبت کردن نیز نسبت جذبه شما را بالا می برد. کلید دیگر باجذبه بودن این است که نسبت به آنچه دیگران نمی خواهند درباره آن صحبت کنند، با احساس باشید.

اگر افرادی که با آنها صحبت می کنید، می خواهند احساسات خود را خالی کنند یا فقط درباره چیزهای بی اهمیت صحبت کنند، این فرصت را به آنها بدهید. مسلماً افرادی هستند که تا ابد درباره چیزهایی صحبت می کنند که از نظر شما بی اهمیت و خسته کننده است. وقتی که خیلی خسته اید، نمی توانید با جذبه باشید.

بعضی افراد دائما درباره مشکلات و زندگی شخصی شان صحبت می کنند شما نمی خواهید به آنها بی ادبی کنید، پس چه کاری می توانید انجام دهید؟

دوست عزیز.
دسترسی کامل به این درس برای کاربران ویژه در نظر گرفته شده است.

با عضویت طلایی می توانید به فایل های بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه بتوانید در ماکزیمم عضو ویژه بشوید ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به آموزش های بخش عضویت ویژه دسترسی داشته باشید.

ثبت نام به عنوان کاربر ویژه

برای "مدیریت جذبه" بیشتر

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان