در ارتباطات باید سریع لبخند بزنید

در ارتباطات باید سریع لبخند بزنید

در ارتباطات باید سریع لبخند بزنید

هیچ چیز نمی تواند درباره هجوم خنده مقاومت کند.-مارک تواین

شکی نیست که لبخند زدن و خندیدن شاخص های مهمی هستند که نشان می دهند چقدر از بودن در کنار کسی لذت می برید. زمانی که موقعیت و موضوع مناسب است، همیشه برای خندیدن و لبخند زدن شتاب کنید.

یک لبخند واقعی ماهیچه های اطراف دهان و چشم ها را به کار می گیرد. وقتی لبخند می زنید مطمئن شوید که تمام صورت خود را به لبخند وا می دارید. اجازه دهید لبخند به چشم های تان نفوذ کند. منظور این نیست که به هر چیزی که گفته می شود، نیشخند بزنید و یا به هر لطیفه ای بخندید زیرا به حد افراط رساندن آن ممکن است به این سوءظن دامن بزند که تصنعی می خندید یا علناً سعی دارید پیاز داغش را زیاد  کنید. یادتان باشد لبخندهایی که واقعی به نظر می رسند، ناگهان قطع نمی شوند. لبخندهای واقعی باید چند لحظه طول بکشند. لبخندی که ادامه پیدا نکند واقعاً لبخند نیست. دلایل روانشناختی خیلی خوبی وجود دارند برای اینکه به خود اجازه دهید به راحتی و به طور طبیعی لبخند بزنید و بخندید.

دوست عزیز.
دسترسی کامل به این درس برای کاربران ویژه در نظر گرفته شده است.

با عضویت طلایی می توانید به فایل های بخش طلایی دسترسی داشته باشید، برای اینکه بتوانید در ماکزیمم عضو ویژه بشوید ابتدا باید در سایت عضو شده و سپس عضویت خود را ارتقا دهید. شما با خرید هر یک از پکیج های عضویت طلایی می توانید به آموزش های بخش عضویت ویژه دسترسی داشته باشید.

ثبت نام به عنوان کاربر ویژه

برای "مدیریت جذبه" بیشتر

نظرات

نظرخود را با ما درمیان بگذارید

برای ارسال نظر باید عضو سایت باشید، اگر قبلا در سایت ثبت نام کرده اید اینجا را کلیک کنید.

captcha Refresh

نظرات سایر دوستان